בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) האוניברסיטה העברית בירושלים (1967);
תחומי עיסוק: נדל"ן, ירושות וצוואות, מסחרי בינלאומי (בדגש על מדינות אמריקה הלטינית וספרד), מכרזים, משפט מסחרי;


עו"ד חיים אהרן נחשב לאחד מעו"ד הדין הוותיקים והמנוסים בארץ כאשר עיקר פעילותו המשפטית מתרכזת בתחום המקרקעין, חוזים בינלאומיים, ירושות וצוואות בארץ ובחו"ל, יועץ משפטי של חברות זרות ושל חברות ישראליות הפועלות בחו"ל, ובדגש על מדינות אמריקה הלטינית וספרד. לעו"ד אהרן ישנה מומחיות מיוחדת בדין החל במדינות אמריקה הלטינית.

עו"ד אהרן הינו שותף מנהל ומייסד של משרד יובל אהרן ושות', ומוביל את מחלקת הנדל"ן והמחלקה הבינלאומית של המשרד. בין תחומי עיסוקו של עו"ד אהרן נמנים כלל תחומי המשפט הפרטי מסחרי לרבות טיפול בעסקאות מקרקעין, חוזים בינלאומיים, ירושות וצוואות (לרבות ירושות וצוואות זרות), יועץ משפטי לחברות, יעוץ במכרזים וחוזים למדינות אמל"ט (אמריקה הלטינית).

עו"ד אהרן מעניק גם שירותים נוטריונים בשפות אנגלית ספרדית ועברית.

כיום במקביל לעיסוקו כעו"ד, מכהן עו"ד אהרן כדירקטור בחברות הציבוריות מנורה מבטחים ומנורה החזקות.

בנוסף ממשיך עו"ד אהרן בפעילותו הציבורית הענפה, בין היתר כיו"ר הנהלת ארגון הגג של הלשכות הדו לאומיות, נשיא כבוד לשכת המסחר ישראל אמריקה הלטינית , נשיא כבוד של המועדון המסחרי תעשייתי, קונסול כבוד של קולומביה בישראל, נספח האזרחי בשגרירות צ'ילה בישראל, חבר הנהלת חי"דה (מוזיאון לזכר אנשי המודיעין), חבר ועדת פרס אמ"ת, חבר בחוג ידידי קשת איילון.

בנוסף משמש עו"ד אהרן כיועץ משפטי וכלכלי של שגרירויות צי'לה, מקסיקו, קולמוביה, פרו, פנמה, קוסטה ריקה ואל סלוואדור, וכיועץ המשפטי של ISRAEL BONDS INTERNATIONAL.

לצד הקריירה המפוארת בתחום המשפט ועיסוק כיום, כיהן עו"ד אהרן במשך השנים בשורה ארוכה של תפקידים בתחום הציבורי והחברתי, כאשר בין השנים 1970-1981, בנוסף לניהול משרד עורכי דין, כיהן בתפקידים ציבוריים שונים כולם בהתנדבות, בין היתר היה ראש אגף העולים בתנועת החרות, סגן יו"ר הנהלת חרות הצוהר, סגן יו"ר התאחדות עולי אמריקה לטינית.

בשנת 1977 היה עו"ד אהרן מתאם משלחת של מנהיגות יהדות ארגנטינה שהוזמנה על ידי ראש הממשלה דאז מנחם בגין ז"ל.

בין השנים 1981-1984 כיהן עו"ד אהרן כשגריר ישראל בקולומביה, ועד היום מכהן כקונסול של כבוד בישראל של מדינת קולומביה.

בשנת 1984 נבחר לראש מחלקת העלייה והקליטה בסוכנות היהודית  ובהסתדרות הציונית  וכיהן כחבר הנהלה בשני הגופים.

בין השנים 1989-1992 היה עו"ד אהרן חבר מועצת המנהלים של התעשייה האווירית. בנוסף כיהן גם כיו"ר ועדת הביקורת, וכחבר בוועדות ההבראה והכספים של הדירקטוריון.

בין השנים 1990-1994 כיהן כחבר מועצת המנהלים של החברה הציבורית חסין אש, הנסחרת בבורסה בישראל, וכחבר מועצת המנהלים של מספר חברות פרטיות אחרות.

בין השנים 1997-2011 כיהן כחבר דירקטוריון  ויו"ר  ועדת  הכספים  של דירקטוריון התעשייה האווירית, חבר ועדת כ"א וועדת מו"פ.

בשנת 2012, חבר עו"ד אל עו"ד גיא יובל במסגרת פעילות משותפת במשרד צברי-יובל ושות' שיוסד על ידי עו"ד גיא יובל, וכיהן כשותף מנהל, ובהמשך ייסדו במשותף את משרד עוה"ד יובל אהרן ושות'