בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B), אוניברסיטת רדינג, אנגליה (1993);
תחומי עיסוק: נאמנויות, (Family office), משפט מסחרי, קרנות גידור, גיוס הון, פרייבט אקוויטי.


עו"ד גיא יובל ייסד במשותף עם עו"ד חיים אהרן את משרד עורכי הדין יובל אהרן ושות'.

עו"ד יובל פיתח במשרד התמחות מיוחדת בתחומי הנאמנויות. במסגרת פעילות זו התפתחה גם מערכת יחסים ענפה עם חברות נאמנות ובנקים מובילים בעולם המעניקים שירותים בתחום, והיכרות עם הגורמים הרלוונטיים בישראל. במסגרת פעילות זו מעניק עו"ד יובל שירותים משפטיים אישיים ומקיפים ללקוחות פרטיים ומשפחות בעלות הון, ישראלים ובינלאומיים, נאמנים, אפוטרופוסים, יורשים, מנהלי עיזבון, ומשרדי Family office זרים.

עו"ד יובל מוביל את המחלקה המסחרית בינלאומית של המשרד, והנו בעל מומחיות בתחומי המשפט האזרחי מסחרי בדגש על ביצוע השקעות באמצעות פרייבט אקוויטי, ייזום וליווי תהליכי גיוס הון, והקמה וליווי של קרנות הגידור.

המייחד את פעילותו של עו"ד יובל בתחום הפרייבט אקוויטי הוא גישתו הפרקטית והיכולת לראות מעבר לסוגיות המשפטיות את התמונה בכללותה. לעו"ד יובל יש הבנה נרחבת בעסקאות הון-סיכון ופריווט אקוויטי, המאפשרת והמסייעת ללקוחות להגשים את מטרותיהם העסקיות בצורה הטובה ביותר.

עו"ד יובל חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, ובהנהלת העמותה האמריקאית-ישראלית
Roots of Peace” המקדמת פעילות של פינוי מוקשים ברחבי העולם.

בין השאר מעניק עו"ד יובל שירותי ייעוץ פרו-בונו לארגונים שונים מהמגזר השלישי כדוגמת עמותת “גדולים מהחיים”, ופעילות ציבורית בישראל ובעולם לקידום הנושא של פינוי מוקשים.

בטרם ייסד עו"ד יובל את משרד יובל אהרן ושות', ייסד בשנת 1998 את משרד צברי יובל ושות', ובהמשך ייסד ביחד עם עו"ד חיים אהרן את משרד יובל אהרן ושות'.