אודות

 

יובל-אהרן ושות' הנו משרד עורכי דין מסחרי רב תחומי המעניק ללקוחותיו מעטפת שירותים כוללת בכל ענפי המשפט המסחרי.

השותפים המייסדים של המשרד, והעומדים בראשו הינם עו"ד גיא יובל, ועו"ד חיים אהרון, אשר לכל אחד מהם ניסיון עשיר ומגוון.

עו"ד גיא יובל הינו בעל ניסיון מסחרי ועסקי עשיר ומגוון בתחומי ה-Privet equity, והיזמות העסקית, וגיוס הון למיזמים פרטיים. בשנים האחרונות עו"ד גיא יובל מרכז את תחום הנאמנויות של לקוחות המשרד, וכיום המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים הקשורים לשימור ההון המשפחתי וההעברה בינדורית באמצעות נאמנויות. למשרד מערכת קשרים עם מספר רב של חברות נאמנות זרות, ובנקים, הפועלים באזורי שיפוט שונים, ומעניקות שירותים ללקוחות המשרד.

עו"ד חיים אהרן, עו"ד מוכר וותיק העוסק בתחומי המקרקעין, החוזים בינלאומיים, ירושות וצוואות בארץ ובחו"ל, בנוסף להיותו עו"ד, כיהן ומכהן עו"ד אהרן בשורה ארוכה של תפקידים ציבוריים כדוגמת יו"ר הנהלת ארגון הגג של הלשכות הדו לאומיות, נשיא כבוד לשכת המסחר ישראל אמריקה הלטינית, נשיא כבוד של המועדון המסחרי תעשייתי, קונסול כבוד של קולומביה בישראל, נספח האזרחי בשגרירות צ'ילה בישראל, חבר הנהלת חי"דה (מוזיאון לזכר אנשי המודיעין), חבר ועדת פרס אמ"ת, חבר בחוג ידידי קשת איילון ועוד, ואף מכהן כחבר דירקטוריון בחברות רבות.

למשרד ישנה מומחיות מיוחדת בטיפול בסוגיות הקשורות למדינות אמריקה הלטינית. עו"ד חיים אהרן הינו בעל ידע והבנה מעמיקה בדין המקומי החל במדינות אמריקה הלטינית, ולאורך השנים צבר מערכת קשרים ענפה עם משרדי עו"ד מקומיים, מוסדות, וגופים ממשלתיים במדינות אמריקה הלטינית, כך שלקוחות המשרד נהנים משירות מיוחד בכל הנוגע לעבודתם עם גורמים מאמריקה הלטינית בישראל ובחו"ל.

צוות המשרד כולל עורכי דין ותיקים ובעלי ניסיון בתחומי המשפט המסחרי והליטיגציה המסחרית והמנהלית. קשת הדיספלינות המשפטיות בהן עוסקים עו"ד העובדים במשרד מאפשר לצוות המשרד ולקוחותיו שימוש בארסנל רחב של כלים משפטיים, ובתובנות שונות שנצברו לאורך השנים. המשרד שם דגש מיוחד על גיוסם של עו"ד מתחומים שונים של המשפט, כך שבזמן העבודה מתקיימת דינמיקה של עבודה בצוותים, כאשר בכל רגע נתון נשקלים צרכיהם המסחריים של הלקוחות במקביל לנקודת מבט צופה פני עתיד לפתרונם של סכסוכים עתידיים פוטנציאליים.

צור קשר

בית אמות השקעות, קומה 15,
רח' ויצמן 2, תל אביב, 6423902 ,ישראל 

טלפון 972-3-6086877
פקס 972-3-6086857
דוא"ל office@yuval-aron.com